Tektaş Pırlantanın Kadınlara Hissettirdiği Anlam!

İlan Sahibi : -

İlan Sahibi Telefon : -

İlan Sahibi E-Posta : -

İlan Açıklaması

Tektaş Pırlantanın Kadınlara Hissettirdiği Anlam!
Tektaş pırlantanın kadınlara hissettirdiği anlam kadınlar için oldukça önemlidir. O nedenle evlenme teklifinin tektaş pırlanta ile yapılmasını ister. Tek taş pırlantanın anlamına değinecek olursak eğer, tektaş pırlanta tek olması nedeniyle kadının erkeğin hayatında tek olacağına ve eşi olmayan bir pırlanta ise pırlanta kadar eşsiz ve değerli olduğunu simgelemektedir. O nedenle kadın evlenme teklifinin tektaşla yapılmasını ister. Bu anlamı bile kadın erkeğinde bu anlamı bilerek kendine tektaş ile evlenme teklifi yapmasını bekler.

 1.00+0.20 Karat D Color Pırlanta Tektaş (GIA Srt)0.85 Karat Pırlanta Damla Tektaş Yüzük 0.50 Karat D Color Pırlanta Tektaş GIA Srt

0.50 Karat F Color Pırlanta Tektaş Yüzük0.40 Karat D Color Pırlanta Tektaş Yüzük GIA Srt.

Kadınlara evlenme teklifi sürprizi yapmak isterseniz bu anlamı bilerek ve bunu ifade ederek eşiniz olmasını istediğiniz kadına evlenme teklifi yapmanız size daha mutlu bir kadını hayatınıza almanızı sağlayacaktır. Kadını mutlu ederken onun mutluluğun size yansımasının en güzel halini davranışlarına dökülen mutluluktan anlayacaksınızdır. Beştaş pırlanta yüzük kadınlara hissettirdiği bu anlam ile hayatının anlamıdır aslında, evinin mutluluk kaynağı olacak kadar önem arz eden bir duygudur. Bir evde kadın mutlu ise o evin tüm bireyleri mutlu olur eğer kadın mutsuzsa o ev mutsuz olur.

 2.50 Karat Pırlanta D Color 5 Taş Alyans GIA Sertifikalı 1.50 Karat Pırlanta 5 Taş Yüzük Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (0.30 Karat Görünüm)Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (1.00 Ct. Görünüm) Pırlanta Miracle Beştaş Yüzük Pırlanta 5 Taş Miracle Alyans (1.25 Ct. Görünüm)

O nedenle kadın anlam taşıyan hediyeleri sever ve anlamlı hediyeleri tercih eder. 14 Şubat özel bir gün olduğu için o günün taşıdığı anlama özel olarak bir tektaş yüzük seçebilirsiniz. O günün anlamını en iyi özetleyecek olan yüzük tektaş pırlantadır. 14 Şubat kadına en özel anlamı taşıyan tektaş yüzük hediye edilerek, erkeğin hayatındaki yerin belirtilmiş olunur. Kadın bu imadan hoşnut olarak tektaşın anlamı ile gururlanır ve mutluluğunu eşine de taşır. Kadınlar, erkeklere hediye alırken anlam yüklü hediye almayı tercih ederler ve erkeklerde anlamlı hediyeler almasını istemektedir. Kadına verebileceğiniz en anlamlı hediye hayatınızın en değerli ve eşsiz parçasının eşiniz olduğunu tasvir eden bir tektaş yüzük olacaktır.

İlan Galeri

BENZER İÇERİKLER

s

s

FACEBOOKTA BİZ