Twitter’dan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

17.01.2017

6.242 Kişi Okumuş

0 Yorum

Twitter’dan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Twitter kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri de, takipçilerinden gördükleri veya haber akışında karşılaştıkları bir videoyu nasıl indirilebilecekleridir. Twitter fotoğraf indirme hizmeti sağlanırken, video indirememe hizmetinin olmaması kullanıcıları olumsuz yönde etkilemektedir. Biz bu yazımızda ise, indirmek isteyip de indiremediğiniz Twitter videolarınız için, sizlere bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız ve sizler de hoşunuza giden bütün videoları indirme imkânı bulacaksınız.

Twitter Üzerinden Video İndirme İşlemi

Twitter video indirme işlemini yapmak için öncelikle kullandığınız telefonun işletim sistemine göre telefonunuzun mağazasına girerek Twitter Video Downloader programını indirmeniz gerekiyor. Programı indirdikten sonra, Twitter’a girip indirmek istediğiniz videonun video url adresini kopyalayın. Daha sonra kopyaladığınız linki, indirdiğiniz programdaki uygun olan yere yapıştırın ve download butonuna basın. İndirdiğiniz videonun en güzel yanı da istediğiniz formatta indirme seçeneğini sunmasıdır. Kalite açısından çok fazla kayıp olmadığı için kullanıcıların geneli. mp4 formatında videolarını indirmektedir.

Twitter’dan Alternatif  Video İndirme Yolları Nelerdir?

Kullanıcılar genel olarak Android ya da IOS işletim sistemli telefonları üzerinden giriş yaptıkları için, telefon üzerinden nasıl video indirilebileceğinden bahsettik. Şimdi ise Bilgisayar, Tablet veya farklı elektronik cihazlardan video indirmek isteyen kullanıcılar nasıl bir yol izleyebilir bunları inceleyelim. Beğenilen videoları indirebilmeniz için Twitter hesabınızın açık olması gerekiyor. Daha sonra istediğiniz video açtıktan sonra URL adresini almanız gerekiyor. URL adresini almak için de tarayıcınızın üst tarafında yer alan URL adresini kopyalayıp, http://www.downloadtwittervideo.com/ adresindeki ilgili kısma yapıştırın. Daha sonra download butonuna tıkladıktan sonra, istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Farklı adresler üzerinden de video ve fotoğraf indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı işlem Facebook ve Instagram hesaplarınız için de geçerlidir. Sosyal media üzerinden beğendiğiniz fotoğraf ya da videoları Google üzerinden arama yaparak indirme imkânınız bulunmaktadır. Örneğin Facebook hesabınızda yer alan bir video hoşunuza gitti ve nasıl indirmeniz gerektiği konusunda bir bilginiz yok. Tarayıcınızdan Facebook hesabınıza giriş yapın. Daha sonra http://www.downloadvideosfrom.com/ internet adresi üzerinden gerekli URL linkini yapıştırıp ve istediğiniz formatta video ve fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz